Social Humanities and Basic Sciences Accreditation and Rating Association

Established to promote the development of education in Turkey and the Turkish Republic of Northern Cyprus, to advance existing education programs, to continuously improve them, to ensure the quality of education and training, to evaluate, accredit and develeop the undergraduate programs in related departments.

0 +
Üniversite
0 +
Fakülte
0
Bölüm
0
Program
0
Yüksek Lisans Programı
0
Doktora Programı

Kalite Politikamız

Türkiye’de İşletme ve Yönetim Bilimleri Eğitim Programlarının kalitesinin yükseltilmesini amaç edinen 'Sosyal Beşeri ve Temel Bilimler Akreditasyon ve Rating Derneği' (S.T.A.R), çalışmalarını sürekli iyileştirme ve toplam kalite felsefesi doğrultusunda yürütmeyi ve işletme ve yönetim bilimleri eğitimi veren Yükseköğretim Kurumlarının beklentilerini karşılamayı temel ilke edinmiştir. Sunulan hizmetlerin kalitesini en üst seviyede tutmak için S.T.A.R bu değerlere bağlı kalacaktır.

star

STAR YÖNETİM KURULU

Son Haberler ve Etkinlikler

Akreditasyon ile ilgili son haberler ve etkinlikler

Yaklaşan Etkinlikler

Bültene abone ol

İşletme ve Yönetim Bilimleri Fakülteleri ve ilişkili Bölümlerde yürütülmekte olan işletme ve yönetim bilimleri alanı ile ilgili Lisans Programlarının değerlendirme akreditasyonunun yapılması ve yeni programların geliştirilmesi konularında faaliyet göstermek üzere kurulmuştur.

STAR - Sosyal Beşeri ve Temel Bilimler Akreditasyon ve Rating Derneği © 2022. Tüm Hakları Saklıdır.